Osiągnięcia sportowe

Uczennica drugiej klasy technikum ZDZ wywalczyła brązowy medal Pucharu Polski Kadetek w zapasach kobiet oraz kwalifikacje do finałów Ogolnopolskiej Olimpiady Młodzieży!!!
W dniach 30.04-1.05 zawodniczki Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Guliwer uczestniczyły w Pucharze Polski Kadetek w zapasach kobiet, który odbył się w Dzierżoniowie. W zawodach udział wzięły najlepsze zapaśniczki z kraju. Klaudia Hajdenrajch zaprezentowała znakomitą formę i wywalczyła brązowy ???? medal. Trzy kolejne reprezentantki ULKS GULIWER Paulina Kępowicz, Wiktoria Płaczkowska i Klaudia Hajdenrajch wywalczyły kwalifikacje do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach, która odbędzie się na przełomie czerwca i lipca w województwie łódzkim.

Danylo Hapon, uczeń klasy 2Blog z Niepublicznego Technikum Zawodowego ZDZ w Kielcach został mistrzem Europy w trójboju siłowym w kategorii wagowej do 90 kg. Mistrzostwa obyły się w Pabianicach, dokąd zjechali najsilniejsi ludzie z całej Europy. Danyl w trzech próbach podniósł 570 kg.

Drużyna z Zespołu Szkół ZDZ w Kielcach zajęli I miejsce w klasyfikacji generalnej Manewrów Sportowo Obronnych zorganizowanych przez Stowarzyszenie Byłych Żołnierzy „Rezerwa” w Starachowicach w dniach 27 - 29 kwietnia 2018 r. Ponadto zajęli I miejsce w konkurencji strzelanie oraz I miejsce w drużynowej konkurencji rzut rzutką rękawową do celu. W zawodach brali udział: Adrian Hebda, Adrian Kurowski, Dawid Lisowski, Dawid Różalski.
Gratulujemy!

W Zespole Szkół ZDZ w Kielcach nie tylko Kompania Honorowa budzi podziw doskonałym wyszkoleniem, znajomością ceremoniału wojskowego i wspaniałą prezencją. Także nasz poczet sztandarowy zasługuje na uznanie. Wiktor Pawlik, Katarzyna Grzela i Klaudia Zapała z Technikum Zawodowego im. Żołnierzy Sił Pokojowych ONZ ZDZ w Kielcach odebrali puchar za zajęcie II miejsca w Międzyszkolnym Turnieju Pocztów Sztandarowych. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się na kieleckim Rynku podczas uroczystości związanych z obchodzonym 2. maja Dniem Flagi Narodowej. Gratulujemy!

Kolejny sportowy sukces Zespołu Szkól ZDZ w Kielcach zawdzięczamy drużynie  piłki siatkowej!
31 stycznia 2018 r. drużyna reprezentująca naszą szkołę rozegrała ostatni mecz o tytuł Mistrza Kielc Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce chłopców.